Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Łomianki

Obszar usług: Łomianki - powiat warszawski zachodni.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im wysoką pozycję na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie filozofię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Ponadto, w sieci internetowej, można szybciej przyciągnąć o dużo więcej interesantów naszych towarów bądź usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Wzrost widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony www, polegająca na automatycznym ułożeniu układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna www, powinien automatycznie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez kłopotów odnaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na określone frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać klientów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łomianki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, responsywne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary rozbudowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Polecamy także skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie, by oszacować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta jesteśmy w stanie także zbudować stronę w wersji bez CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w Google i niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny oraz praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łomianki

Witryna internetowa posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny nieodpłatny audyt Twojej strony www, a kolejnie możemy zaproponować jak najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łomianki

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Wykonujemy także bezpłatnie, dobry audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający zlokalizować wszelakie błędy rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie przechodzimy do konkretnych rozwiązań, tak by Twoja strona www funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na bloga jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zapraszamy!Strony www Łomianki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana strona i grona klientów, do których chcemy dotrzeć. Po czym określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą wartość portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją witrynę i zaczynasz stwierdzać, iż Twoja strona internetowa przestaje pracować odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, by wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany szaty wizualnej, struktury i funkcjonalności. Niezwłocznie przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga