Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ warszawski zachodni

Obszar usług: Ożarów Mazowiecki, Błonie, Izabelin, Kampinos, Leszno, Łomianki, Stare Babice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy określane przez Google, co gwarantuje im wysoką pozycję wśród konkurencji.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie metody funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w internecie, można zdobyć o sporo więcej interesantów naszych produktów bądź usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Zwiększenie widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę internetową tak, by była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny internetowej, polegająca na samoistnym dostosowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien szybko spostrzec się w jej schemacie, i bez trudu znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu takie przygotowanie witryny, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na zdefiniowane frazy oraz słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
warszawski zachodni

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne oraz schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Prosimy również skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie www, by wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz specyfiki branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy również zaprogramować stronę internetową w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a zarazem praktyczny serwis www dostosowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
warszawski zachodni

Strona www ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny w pełni darmowy audyt Państwa strony www, i możemy zaoferować jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
warszawski zachodni

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy także zupełnie bezpłatny, dokładny audyt strony www która już istnieje, ułatwiający odszukać wszystkie błędy rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, aby wasza strona internetowa pracowała dobrze. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych tekstów, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www warszawski zachodni

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia sukcesu w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona oraz rzeszy kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. Po czym określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają jakość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację strony, co doskonale spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za non stop rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, by ich witryny www były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już własną stronę i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona przestaje funkcjonować jak należy, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony www i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową stronę internetową. Istotna jest jej właściwa obsługa, aby całość ciągle sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę www z punktu widzenia zmiany oprawy graficznej, formy i użyteczności. Bez wahania wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo całościową modernizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga