Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Żmigród

Obszar usług: Żmigród - powiat trzebnicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy stawiane przez Google, co zapewnia im wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię działania wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, w sieci internetowej, jest duża szansa przyciągnąć o wiele więcej odbiorców naszych produktów i usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzrost widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę internetową tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszych kłopotów znaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie przygotowanie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żmigród

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, mobilne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Prosimy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie, by obliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę możemy także zbudować witrynę www w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w Google i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny oraz funkcjonalny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żmigród

Strona internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żmigród

Optymalizacja SEO strony firmowej jest Niezmiernie koniecznym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, dobry audyt strony www już istniejącej, pozwalający odnaleźć wszystkie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w Google. Następnie przechodzimy do konkretnych rozwiązań, aby wasza strona firmowa działała skutecznie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się tekstów, wspomagające super zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Żmigród

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana strona www i grupy kontrahentów, do których przewidujemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają zalety estetyczne portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację strony, co całkiem spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją witryną www oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona internetowa przestaje pracować bezawaryjnie, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową witrynę internetową. Ważna jest też właściwa obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i funkcjonalności. Na bieżąco dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga