Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Prusice

Obszar usług: Prusice - powiat trzebnicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady wyznaczane przez Google, co zapewnia im wysoką lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie strategię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, można szybciej osiągnąć o dużo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzrost widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy działającą stronę www tak, by była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony internetowej, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana witryna, powinien błyskawicznie zorientować się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszego kłopotu odnaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć klientów, niezbędnie potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Prusice

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania projektu, i co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie, aby wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie także zakodować stronę internetową w wersji nieedytowalnej. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą efektu widoczności strony w wynikach Google oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, przejrzysty i praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Prusice

Witryna ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy bezpłatny audyt waszej strony www, a kolejnie zaoferujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Prusice

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie ważnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również w 100% darmowy, dobry audyt strony www która już działa, ułatwiający zidentyfikować wszystkie błędy które wpływają na jej niską indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, by Twoja strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na witrynę jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych tekstów, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Prusice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie utworzona strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do wyższych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana witryna i grupy użytkowników, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą i odpowiednią optymalizację strony internetowej, co całkiem spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, aby ich strony www wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Od kiedy dysponujesz już swoją witrynę internetową i zaczynasz zauważać, że Twoja witryna przestaje pracować należycie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać znakomicie wykonaną firmową witrynę www. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę www odnośnie do zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Na bieżąco wykonamy różne naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga