Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Opatowiec

Obszar usług: Opatowiec - powiat kazimierski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady stawiane przez Google, co gwarantuje im wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen strategię działania wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, można szybciej zdobyć o sporo więcej klientów naszych towarów i usług.


Już dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę tak, aby była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej schemacie, i bez najmniejszych trudności odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie portalu, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na poszczególne frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz więcej niż tylko dobrych produktów oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Opatowiec

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje efektywne, mobilne i schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania zlecenia, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie, by oszacować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta możemy również zakodować stronę internetową w wersji bez edycji CSM. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w wynikach Google oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny oraz funkcjonalny serwis www dokładnie dopasowany do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Opatowiec

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w panelu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Opatowiec

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy także zupełnie bezpłatny, profesjonalny audyt strony www istniejącej, pozwalający odnaleźć wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. Następnie możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak by wasza strona www funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych treści, budujących właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Opatowiec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji oraz wpłynie na odniesienie powodzenia w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki ma spełniać dana strona www oraz grupy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają jakość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację www, co w każdym calu spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, by ich strony internetowe wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją stronę i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna www przestaje działać bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, by całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, całokształtu i użyteczności. Niezwłocznie dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując na końcu całościową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga