Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Skalbmierz

Obszar usług: Skalbmierz - powiat kazimierski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarki, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie pogląd na działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, za pomocą internetu, można szybciej przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Podniesienie aktywności w internecie pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę internetową tak, by była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez kłopotu odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie portalu, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, z pewnością potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Skalbmierz

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, responsywne i przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Warto również skorzystać z formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby oszacować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie także zbudować witrynę w wersji systemu edycji. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wynikach Google i dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny oraz użyteczny serwis www dopasowany do zakresu Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Skalbmierz

Strona www ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości i umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Skalbmierz

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo ważnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy także całkowicie darmowy, dokładny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający znaleźć wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, by Twoja witryna internetowa działała idealnie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Skalbmierz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji i przyczyni się do odniesienia wyższych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana witryna www i grona kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają wartość portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony, co doskonale spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby ich witryny www były w pełni działającym narzędziem reklamowym. Gdy masz już swoją stronę oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja witryna www przestaje funkcjonować należycie, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i funkcjonalności. Ekspresowo przeprowadzimy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga