Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Wąchock

Obszar usług: Wąchock - powiat starachowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w Google gdyż są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna jest w każdym calu dostosowana do specjalizacji branży i grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kompozycja wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wąchock

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości serwisy. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Te najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia wartości wykonania strony www. Portale, które tworzymy, spełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie istotną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Solidnie wykonana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu kolejnych partnerów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wąchock

Czy masz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się sprecyzować gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować witrynę www od podstaw zachowując czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, że nasza www się po prostu postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego dodatkowo wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryn www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wąchock

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości następnych wydatków. Często klienci kontaktują się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby podciągnąć jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z najważniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Wąchock

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu www warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Klienci, jak też sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy ponadto przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. Gdy odnosisz odczucie, że Twoja witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł najlepszy czas, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Czasem konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły stale zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga