Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ starachowicki

Obszar usług: Starachowice, Brody, Mirzec, Pawłów, Wąchock.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna jest w każdym calu przystosowana do sektora działalności i grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
starachowicki

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania wartości wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie ważną z punktu widzenia Google. Rzetelnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy także bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: większych wyświetleń, pozyskaniu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
starachowicki

Czy posiadasz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać portal www od początku oszczędzając czas oraz finanse. Wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryn www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony ważna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
starachowicki

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w pierwszej fazie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości późniejszych nakładów pieniężnych. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby udoskonalić jej kondycję i pozycję w Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www starachowicki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu należy szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Kontrahenci, a także wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy co więcej skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. A więc kiedy odnosisz odczucie, że Wasza strona www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł odpowiedni moment, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was podjąć działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, zdjęć czy treści. Stosownie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga