Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Zaklików

Obszar usług: Zaklików - powiat stalowowolski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza usługa była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona jest we wszelkim calu dostosowana do sektora branży i grupy finalnej, dla której jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To efektywna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zaklików

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Najważniejsze z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, wypełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Solidnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy też bez wersji CMS. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większych wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zaklików

Czy posiadasz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy dojść gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Czasami znacznie lepiej zrobić portal www od nowa oszczędzając czas oraz pieniądze. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza www po prostu się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja strony www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy witryny istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zaklików

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już na samym początku ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości późniejszych nakładów pieniężnych. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej kondycję oraz pozycję w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Zaklików

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej należy szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a użytkowością. Kontrahenci, a również projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy oprócz tego skupiają się na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji portalu www, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku gdy masz odczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł zasadny okres, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Często jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Bardzo dobrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga