Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ stalowowolski

Obszar usług: Stalowa Wola, Zaklików, Zaleszany, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy solidne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po uruchomieniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie dobrana do gałęzi biznesu i grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
stalowowolski

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Te podstawowe z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Porządnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy także bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń, sprowadzeniu kolejnych partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
stalowowolski

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wskazać gdzie leży powód takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele lepiej wykonać portal od podstaw zaoszczędzając czas i fundusze. Niemal wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, że nasza witryna www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa strony www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy www ważna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
stalowowolski

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości późniejszych wydatków. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby ulepszyć jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www stalowowolski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia witryny należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną wizualną, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, jak również sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym skupiają się na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku kiedy odnosisz wrażenie, że Twoja strona nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł idealny okres, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was rozpocząć działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga