Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kosów Lacki

Obszar usług: Kosów Lacki - powiat sokołowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www spełniają zasady stawiane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im wysoką widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie strategię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, poprzez działalność w sieci, można pozyskać o wiele więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Podniesienie widoczności w internecie pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny internetowej, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej schemacie, oraz bez najmniejszego kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kosów Lacki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, mobilne i przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Sugerujemy także skorzystać z formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie www, aby obliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy również zbudować witrynę w wersji bez CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem efektu widoczności strony w Google i wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, schludny a także praktyczny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kosów Lacki

Witryna ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności oraz zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy w pełni darmowy audyt Twojej strony internetowej, i zaproponujemy jak najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kosów Lacki

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle ważnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy także nieodpłatny, rzetelny audyt strony www która już działa, umożliwiający znaleźć wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, aby Twoja witryna internetowa działała idealnie. Niemały nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych treści, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Kosów Lacki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie stworzona strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do znacznych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona oraz grona użytkowników, do których chcemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają wartość witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Stawiamy na prostotę i prawidłową optymalizację witryny internetowej, co całkiem spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, aby ich strony internetowe były w pełni działającym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją stronę www oraz zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja strona przestaje funkcjonować zadowalająco, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością rozumiesz, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, aby wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w całości dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę odnośnie do zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Bez wahania wykonamy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga