Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ sokołowski

Obszar usług: Sokołów Podlaski, Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Repki, Sabnie, Sterdyń.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie filozofię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Ponadto, poprzez działalność w internecie, można pozyskać o wiele więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Zwiększenie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę internetową tak, by była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu www, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej schemacie, i bez najmniejszych kłopotów wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, z pewnością potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
sokołowski

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne oraz przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie, aby oszacować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie również zakodować stronę w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarkach i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, czytelny a zarazem praktyczny serwis www dostosowany do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
sokołowski

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności i zapewnić im poprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny w pełni darmowy audyt Twojej strony internetowej, a kolejnie zaproponujemy korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
sokołowski

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Oferujemy także całkowicie darmowy, profesjonalny audyt strony www funkcjonującej, ułatwiający wyszukać wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w Google. Następnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak by Twoja strona firmowa działała skutecznie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich tekstów, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www sokołowski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Waszą działalność w odniesieniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie lepszych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana strona oraz grona klientów, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają wartość witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ i koloryzacja gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby ich strony www wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już własną witrynę oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona www przestaje funkcjonować należycie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony i doradzimy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową stronę www. Istotna jest jej właściwa obsługa, by całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, całokształtu i łatwości w użyciu. Ekspresowo wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga