Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zagórów

Obszar usług: Zagórów - powiat słupecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obszarze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie strategię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Ponadto, przy pomocy internetu, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Już dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Podniesienie aktywności w internecie pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron www, polegająca na samoistnym ułożeniu grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona internetowa, powinien naturalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez problemu wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich usprawnień, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zagórów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, responsywne i czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Sugerujemy również skorzystać z formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie, aby obliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony następnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy również zaprogramować stronę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a również funkcjonalny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zagórów

Witryna internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na optymalnym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny darmowy audyt Państwa strony internetowej, oraz zaoferujemy korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zagórów

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy także całkowicie darmowy, dobry audyt strony www która już działa, ułatwiający odszukać wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej słabą indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności możemy przejść do optymalnych rozwiązań, by wasza strona www pracowała dobrze. Niemały nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich artykułów, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Zagórów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Waszą działalność w odniesieniu do konkurencji oraz sprawi odniesienie lepszych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki musi pełnić dana witryna oraz grona użytkowników, do których chcemy dotrzeć. Następnie określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację strony internetowej, co całkiem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, ażeby ich strony internetowe były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witrynę internetową i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja strona internetowa przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową stronę www. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę z punktu widzenia zmiany szaty graficznej, całokształtu i właściwości. Błyskawicznie dokonamy różne naprawy, zapewniając finalnie całościową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga