Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ słupecki

Obszar usług: Słupca, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Strzałkowo, Zagórów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obszarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady wyznaczane przez Google, co gwarantuje im wysoką widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił absolutnie filozofię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, można szybciej przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę tak, by była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony www, polegająca na automatycznym dopasowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana strona www, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, i bez kłopotów odczytać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
słupecki

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne i czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia rozbudowania usługi, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie www, by oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde jedno zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży i specyfiki branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie także zbudować stronę www w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w Google i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a także praktyczny serwis www dostosowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
słupecki

Witryna ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny nieodpłatny audyt Twojej strony internetowej, oraz zaoferujemy najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
słupecki

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, solidny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający odnaleźć wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w Google. W następnej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby Twoja witryna internetowa działała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie tekst na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www słupecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia sukcesu w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana strona internetowa oraz grupy użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie www, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę i profesjonalną optymalizację witryny, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich witryny www były w pełni właściwym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy posiadasz już własną witrynę i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować bezawaryjnie, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, aby całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, struktury i właściwości. Błyskawicznie przeprowadzimy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga