Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Blachownia

Obszar usług: Blachownia - powiat częstochowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane poprawnie i zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna jest w każdym calu przystosowana do specjalizacji branży i grupy docelowej, dla której jest programowana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Blachownia

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Najważniejsze z nich przedstawiliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania wartości wykonania strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie ważną pod kątem widzenia Google. Sumiennie wykonana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy zarówno bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowej ilości klientów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Blachownia

Czy użytkujesz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy dokonać analizy gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie lepiej zaprojektować stronę od nowa zaoszczędzając czas i środki finansowe. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, że nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja portalu www może okazać się nieopłacalna. Zatem zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy strony www ważna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Blachownia

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w początkowym etapie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości zbędnych środków. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby uczynić aby podciągnąć jej efektywność i pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem głównych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Wypróbuj to!Strony www Blachownia

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu należy w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a używalnością. Klienci, a ponadto projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemów z zauważeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci co więcej skupiają się na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji portalu www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Wasza strona www nie działa prawidłowo, to nadszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w Google. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga