Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Koniecpol

Obszar usług: Koniecpol - powiat częstochowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była stale udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce gdyż są projektowane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna internetowa jest w każdym calu przystosowana do niuansów biznesu i grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Koniecpol

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie ważną pod kątem widzenia Google. Rzetelnie wykonana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy również bez wersji CMS. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Koniecpol

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować witrynę od nowa zaoszczędzając czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej wydajność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Koniecpol

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już we wczesnej fazie ich projektowania, aby uniknąć na przyszłość powtórnych środków pieniężnych. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba zmienić aby podnieść jej efektywność i widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z ważnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Koniecpol

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony należy szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a użytkowością. Kontrahenci, a ponadto projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematu z określeniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy dodatkowo koncentrują się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. Gdy odnosisz odczucie, że Twoja strona nie działa prawidłowo, to nadszedł dogodny czas, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla was usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu rozpocząć działania. Nierzadko jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga