Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Lędziny

Obszar usług: Lędziny - powiat bieruńsko-lędziński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady stawiane przez Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie metody działania wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, w sieci internetowej, jest duża szansa pozyskać o dużo więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien błyskawicznie zorientować się w jej schemacie, i bez najmniejszych trudności odnaleźć poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na poszczególne frazy lub wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, strona www jest czytelna, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lędziny

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania usługi, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie www, aby wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde jedno zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy także zbudować witrynę w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wynikach Google oraz znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty i praktyczny serwis www dostosowany do zakresu Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lędziny

Strona internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lędziny

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie obowiązkowym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Proponujemy również nieodpłatny, solidny audyt strony www już istniejącej, pozwalający odszukać wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W następnej kolejności przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak aby wasza strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Nie zapomnij! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych tekstów, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Lędziny

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji i przyczyni się do powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana strona www i grona odbiorców, do których oczekujemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają atrakcyjność portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz już własną stronę i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona przestaje pracować zadowalająco, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony www oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać doskonale wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, by całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty graficznej, całokształtu i użyteczności. Ekspresowo dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga