Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Imielin

Obszar usług: Imielin - powiat bieruńsko-lędziński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie strategię działania wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Poza tym, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa pozyskać o sporo więcej klientów naszych produktów i usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę tak, aby była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron www, polegająca na automatycznym ułożeniu układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej budowie, i bez trudu odnaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie uskutecznienie portalu, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na określone frazy i wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, strona www jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć kontrahentów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Imielin

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, mobilne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania zlecenia, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Warto także skorzystać z formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie www, aby oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę www w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem efektu widoczności strony w wynikach Google i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, czytelny oraz praktyczny serwis www odpowiedni do branży Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Imielin

Wizytówka strony w internecie ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny nieodpłatny audyt Twojej witryny internetowej, oraz zaoferujemy korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Imielin

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie obowiązkowym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy także zupełnie darmowy, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający odszukać wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak aby Twoja strona internetowa pracowała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych treści, budujących właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Imielin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Państwa działalność w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna spełniać dana witryna www oraz rzeszy klientów, do których przewidujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, tak by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co w każdym calu spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, by ich strony www były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już własną stronę www i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja witryna przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć doskonale wykonaną firmową stronę www. Ważna jest też fachowa obsługa, by wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, struktury i łatwości w użyciu. Ekspresowo wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga