Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Mordy

Obszar usług: Mordy - powiat siedlecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy solidne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza oferta była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane profesjonalnie i zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dostosowana do specjalizacji branży i grupy docelowej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mordy

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego podania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo ważną pod kątem widzenia Google. Starannie wykonana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy też bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mordy

Czy użytkujesz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy określić gdzie leży powód problemu. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele prościej zrobić witrynę od początku zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, że nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony www może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy portalu istotna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mordy

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w pierwszej fazie ich projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość kolejnych kosztów. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby usprawnić jej efektywność oraz widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Mordy

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony internetowej warto w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytecznością. Kontrahenci, jak też projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy oprócz tego zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku gdy masz przeczucie, że Twoja witryna www nie działa właściwie, to nadszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przystąpić do działania. Często potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga