Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ siedlecki

Obszar usług: Siedlce, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Mordy, Paprotnia, Przesmyki, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy solidne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google z uwagi na fakt iż są projektowane fachowo i zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do tematyki branży i grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
siedlecki

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Te najważniejsze z nich rozpisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle ważną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Poprawnie wykonana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity pod postacią: wyświetleń, zgromadzeniu więcej partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
siedlecki

Czy posiadasz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wskazać gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić portal www od zera zaoszczędzając czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona www tylko się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
siedlecki

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już we wczesnym etapie jej projektowania, aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych wydatków. Dość często klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy uczynić aby polepszyć jej kondycję i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www siedlecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www należy szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem, a używalnością. Klienci, ale także wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy poza tym skupiają się na dokładności wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny, ale także i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc w przypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł najlepszy czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wyszukiwarkach. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji rozpocząć działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Bardzo dobrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga