Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Chorzele

Obszar usług: Chorzele - powiat przasnyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obszarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy określane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie pogląd na działania wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą internetu, można szybciej przyciągnąć o wiele więcej klientów naszych towarów a także usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzrost aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę tak, by była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoistnym ułożeniu struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna www, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej budowie, i bez najmniejszych kłopotów znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie witryny, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, potrzeba Ci czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chorzele

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, mobilne i przejrzyste witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie, aby obliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta możemy również zbudować witrynę w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarce Google oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty a również funkcjonalny serwis www dostosowany do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chorzele

Wizytówka strony w internecie posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chorzele

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Proponujemy również nieodpłatny, dokładny audyt strony www która już istnieje, umożliwiający odszukać wszystkie błędy wpływające na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. Następnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby Państwa strona www działała poprawnie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się artykułów, budujących właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Chorzele

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki musi pełnić dana strona www oraz grupy użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, tak aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają wartość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację witryny internetowej, co całkiem spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za non stop rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, by ich witryny www wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już swoją stronę www i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona www przestaje funkcjonować należycie, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, by wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Jak tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, struktury i łatwości w użyciu. Bez wahania dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga