Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ przasnyski

Obszar usług: Przasnysz, Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady nakładane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im wysoką pozycję w wyszukiwarkach.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen pogląd na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Co więcej, przy pomocy internetu, można pozyskać o wiele więcej klientów naszych produktów a także usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie aktywności w sieci pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien momentalnie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotów znaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie portalu, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na wybrane frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
przasnyski

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne i czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia rozbudowania projektu, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie www, aby obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie także zakodować witrynę www w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w Google oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a zarazem użyteczny serwis www dostosowany do zakresu Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
przasnyski

Witryna internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny darmowy audyt Państwa witryny internetowej, a następnie możemy zaoferować jak najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
przasnyski

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo istotnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Proponujemy także w 100% darmowy, solidny audyt strony www już istniejącej, umożliwiający wybadać wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby wasza witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się treści, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www przasnyski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji i doprowadzi do polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana strona internetowa i rzeszy kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają wartość strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację www, co pod każdym względem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby tylko ich witryny www wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witrynę i zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona www przestaje działać odpowiednio, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać znakomicie zrobioną firmową stronę www. Ważna jest też właściwa obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, formy i funkcjonalności. Na bieżąco dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga