Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Przemków

Obszar usług: Przemków - powiat polkowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają standardy nakładane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie pogląd na funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą internetu, można pozyskać o wiele więcej interesantów naszych towarów lub usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Zwiększenie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową stronę internetową tak, by była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien szybko spostrzec się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu odpowiednie przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na zdefiniowane frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Przemków

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, responsywne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia rozbudowania zlecenia, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Polecamy również skorzystać z formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby wyliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zbudować stronę internetową w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarce Google i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny a również praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Przemków

Strona www posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcia zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Przemków

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie koniecznym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, rzetelny audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający odszukać wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w Google. W dalszej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak by Twoja witryna www działała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych artykułów, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Przemków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i przyczyni się do odniesienia polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona internetowa oraz rzeszy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają jakość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i prawidłową optymalizację strony internetowej, co całkiem spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za non stop rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, by ich strony internetowe wyróżniały się w pełni działającym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy posiadasz już własną stronę i zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona przestaje pracować odpowiednio, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową stronę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, aby wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, struktury i funkcjonalności. Ekspresowo dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga