Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Chocianów

Obszar usług: Chocianów - powiat polkowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy wyznaczane przez Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił absolutnie strategię działania wielu firm konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Co więcej, poprzez działalność w sieci, można zdobyć o sporo więcej odbiorców naszych towarów oraz usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę internetową tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszego kłopotu wyszukiwać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony internetowej, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chocianów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, responsywne i przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Warto także skorzystać z formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie www, by sprecyzować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy także zbudować stronę internetową w wersji bez CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wynikach Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny a również użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chocianów

Witryna ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na optymalnym poziomie widoczności a także zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z wielką chęcia zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy w pełni darmowy audyt Twojej witryny internetowej, oraz możemy zaoferować najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chocianów

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle istotnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy także nieodpłatny, profesjonalny audyt strony www istniejącej, pozwalający zbadać wszystkie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przechodzimy do właściwych rozwiązań, by wasza witryna www pracowała skutecznie. Duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych treści, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Chocianów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Twoją działalność w odniesieniu do konkurencji oraz sprawi odniesienie powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana strona internetowa oraz rzeszy kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają jakość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację witryny, co w zupełności spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich strony internetowe były w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od kiedy dysponujesz już swoją stronę i zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna internetowa przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i podpowiemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową witrynę internetową. Ważna jest też fachowa obsługa, by całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, struktury i właściwości. Niezwłocznie wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo całościową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga