Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Nowogród

Obszar usług: Nowogród - powiat łomżyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc proponujemy solidne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane solidnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu usługi do indeksu Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest we wszelkim calu dobrana do zakresu biznesu oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowogród

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Te podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Porządnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy także bez wersji z edycją treści. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu dodatkowej ilości klientów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowogród

Czy dysponujesz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy dokonać analizy gdzie leży powód problemu. W zakres naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić stronę od początku zachowując czas i środki. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza www po prostu się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja stron www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy strony www ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowogród

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już na wczesnym etapie ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości późniejszych kosztów. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba zmienić aby usprawnić jej efektywność oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem głównych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www Nowogród

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www należy w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak też projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemów z zauważeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto skupiają się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w przypadku gdy masz przeczucie, że Wasza witryna nie działa prawidłowo, to nadszedł idealny moment, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga