Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Jedwabne

Obszar usług: Jedwabne - powiat łomżyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane solidnie i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie przystosowana do sektora działalności i grupy docelowej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jedwabne

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego podania kosztu wykonania strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: odsłon strony, przyciągnięciu więcej klientów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jedwabne

Czy masz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy dokonać analizy gdzie jest powód problemu. W zakres działania naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze ma sens. Czasami lepiej zrobić witrynę od nowa przyoszczędzając czas i środki pieniężne. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, że nasza strona tylko się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego również oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa portalu www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jedwabne

Podstawą efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już we wczesnej fazie ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości późniejszych środków pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby uczynić aby poprawić jej kondycję oraz widoczność w Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Jedwabne

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, jak też wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemu z ustaleniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej zwracają uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji strony, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. Jeśli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wyszukiwarkach. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły często zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga