Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Raciąż

Obszar usług: Raciąż - powiat płoński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania określane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im wysoką pozycję wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił na amen metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Ponadto, za pomocą działalności w sieci, można szybciej zdobyć o wiele więcej interesantów naszych produktów i usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Wzmocnienie widoczności w sieci pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy działającą stronę tak, aby była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu internetowego, polegająca na automatycznym dopasowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana witryna, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej budowie, i bez kłopotu odnaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Raciąż

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, responsywne i przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania usługi, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie, aby wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany do branży i specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie także zbudować stronę internetową w wersji bez CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarce Google i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny a także funkcjonalny serwis www dokładnie dopasowany do tematyki Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Raciąż

Witryna internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dogłębny bezpłatny audyt Państwa strony www, a kolejnie możemy zaproponować najlepsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Raciąż

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Proponujemy także w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający odnaleźć wszystkie błędy rzutujące na jej złą indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, by wasza witryna www pracowała idealnie. Także duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Raciąż

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Waszą działalność w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana witryna www oraz grona odbiorców, do których przewidujemy dotrzeć. Po czym określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację strony, co w każdym calu spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby tylko ich strony www wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją stronę www i zaczynasz zauważać, iż Twoja strona www przestaje funkcjonować odpowiednio, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Ważna jest też prawidłowa obsługa, by wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, struktury i łatwości w użyciu. Ekspresowo wykonamy różne naprawy, gwarantując na końcu kompleksową modernizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga