Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ płoński

Obszar usług: Płońsk, Raciąż, Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Sochocin, Załuski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im wysoką widoczność na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie filozofię działania wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą internetu, można szybciej przyciągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Zwiększenie widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę tak, by była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na automatycznym ułożeniu wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana strona www, powinien szybko rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez trudu znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu takie przygotowanie witryny, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na określone frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
płoński

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne oraz schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu rozbudowania projektu, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby sprecyzować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy także zakodować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą zaindeksowania strony w wynikach Google i niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, przejrzysty a także praktyczny serwis www dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
płoński

Witryna internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny darmowy audyt Państwa strony www, i możemy zaoferować najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
płoński

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy również bezpłatnie, dobry audyt strony www działającej, pozwalający zbadać wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej złą indeksację w Google. W dalszej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby Twoja witryna internetowa działała idealnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych artykułów, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www płoński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia powodzenia w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki ma spełniać dana witryna www oraz rzeszy użytkowników, do których chcemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie internetowej, by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają jakość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę i należytą optymalizację witryny, co w zupełności spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, aby ich witryny www wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od kiedy dysponujesz już własną witrynę i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna przestaje pracować odpowiednio, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony www oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać znakomicie zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, by wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w całości dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty wizualnej, budowy i funkcjonalności. Niezwłocznie zrealizujemy różne naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga