Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kęty

Obszar usług: Kęty - powiat oświęcimski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm i osób indywidualnych. Skrupulatność wykonania oraz szybkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na lokalną optymalizację SEO umożliwiamy skuteczną obecność firmy w sieci i progres skuteczności sprzedażowych.


E-handel to posiadająca mnóstwo atutów, nowa jakość w sprzedaży, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu można uzyskać niemalże w każdym miejscu za pośrednictwem mobilnych urządzeń internetowych. Kluczem do sukcesu dla dużej rzeszy biznesów jest dziś widzialność w internecie, uchylając przed nimi bardzo wiele możliwości przebicia się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dkstrony zrobi to dla Ciebie.


Wypracowanie widoczności Twojej firmy w sieci to mechanizm, wymagający specjalistycznego przygotowania oraz wiedzy na temat wykorzystania aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez korzystanie z najnowszych technologii oraz trendów, a także mając na uwadze wymagania i oczekiwania naszych zleceniodawców. Nasze strony internetowe są w stu procentach mobilne, czyli płynnie układające się do rozdzielczości ekranu wszelkiego rodzaju urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją treści (CMS), w wygodny sposób umożliwi dokonywanie aktualizacji m.in. danych na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny internetowe, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Skontaktuj się z nami!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego tworzenia, która polega na samoczynnym dostosowywaniu się struktury witryny internetowej do rozmiarów wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o tej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja witryny www sprawi, że użytkownik od razu odnajdzie poszukiwane informacje. Strona internetowa posiada wbudowany system CMS Wordpress do łatwej samodzielnej edycji treści lub galerii na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu a także struktury portalu www tak, aby jej treść w sposób jasny i szczegółowy dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc strony www dla naszych klientów, konstruujemy zgodny z zasadami SEO kod a także zwracamy uwagę na to, by były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wdrażamy podczas projektowania i tworzenia strony. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej branży działasz, stworzymy dla Państwa idealną stronę www, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także wyglądu. Dzięki nam Państwa firmowa strona www zdobędzie doskonałą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w Google.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kęty

Nasze agencja internetowa zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których ukończyliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od kilku czynników, ten ogólny to oczywiście stopień rozbudowania konkretnego projektu. Precyzyjną cenę projektu wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Dużo pracy wkładamy w projekt strony www, realizujemy również pomysły naszych kontrahentów, a także charakter branży, w której działa firma. Projekt strony internetowej tworzymy korzystając z programu Adobe Photoshop który jest oczywiście zupełnie bezpłatny. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki strony www, umiejscowienia elementów a także jej struktury przystępujemy do kodowania w wybranej technologii AMP, bądź w postaci pospolitej strony www z edycją treści CMS z systemem WordPress, lub też jako wizytówkę bez systemu CMS. Wszystkie ukończone strony www zakodowane są zgodnie z wymaganymi wytycznymi prawidłowej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Audyt strony www to czynność jaką wykona pozycjoner, dzięki skrupulatnej optymalizacji nie musi wiele pracować aby osiągnąć dobrą pozycję. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć dobrze działającą firmową stronę za niewielkie pieniądze. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kęty

Firmowa strona internetowa jest Państwa wizytówką w internecie. Design, artykuły i użyteczność strony wpływa na to, jak Państwa firma postrzegana jest przez potencjalnych klientów. Kontrahenci chcą skrócić czas poświęcony na podjęcie decyzji o kupnie do minimum. Jeśli wasza oferta nie zostanie rzetelnie zaprezentowana, wówczas mogą zrezygnować już na starcie oraz w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zdobędziesz wyczekiwanego celu. Napisz do nas, wówczas dokonamy solidnej oceny technicznej i wizualnej Twojej witryny oraz zaproponujemy konkretną usługę, jak: modernizacja strony www która polega na ulepszeniu oraz unowocześnieniu jej wyglądu oraz funkcjonalności w celu poprawy jej wartości, naprawa strony www, podczas gdy strona uległa programistycznej awarii lub konieczna jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zhakowana lub zawirusowana. Czasem lepszym rozwiązaniem jest zrobienie od zera nowej strony, administracja strony www czyli stała współpraca z naszym zespołem odnośnie wykonywania bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych jest zalecana dla normalnego funkcjonowania firmowej strony. Zapraszamy do kontaktu i zaproponujemy dla Ciebie właściwe rozwiązanie tak, aby Twoja strona www przyciągała i zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kęty

Każdy właściciel firmowej strony internetowej oczekuje, aby jego witryna www była atrakcyjna, zachęcała i pozyskiwała do siebie klientów, co rzutowałoby na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, wzrostem wykonywanych transakcji bądź subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania w Google. Duże znaczenie ma dla nas lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania klientów z rynku lokalnego. W pierwszej kolejności wykonujemy rzetelny, w pełni nieodpłatny audyt strony internetowej, by znaleźć wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na pozycję i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie, zawierające odpowiednią ilość fraz i słów kluczowych niezbędnych dla wyszukiwarek. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz wartościowe treści mające duże znaczenie dla SEO które napisane są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkadziesiąt unikatowych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google artykułów.Strony www Kęty

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną wizytówkę firmowej strony w sieci www. Dokładamy dużo starań, do tego aby Państwa firmowa strona www właściwie wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno pod względem wizualnym, a także żeby spełniała wszelkie techniczne aspekty wpływające na jej widoczność, sprawność i szybkość wczytywania. Projektowanie stron internetowych przez nas poprzedzone jest szeregiem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, mających na celu wyeksponować Twoją firmę w sieci www. Projektowana przez nas każda strona internetowa ma na celu w sposób prosty i skuteczny przesłać przekaz, który z pewnością dotrze do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego opracowane słowa a także frazy kluczowe. Za sprawą naszych działań wasza strona www w naturalny sposób pojawi się na wysokich pozycjach wyszukiwarek po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanego hasła związanego z określoną dziedziną. Layout witryny www ułożony jest przejrzyście bez używania zbytniej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość działania oraz przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości treści SEO. Dobrej jakości artykuły zawarte na stronie internetowej są w pełni zrozumiałe których celem jest w sposób prosty dotarcie do ważnych informacji, produktów lub usług w celu zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego klienta, toteż otwarci jesteśmy na Państwa konsultacje na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aktualnie odpowiednio wykonana strona internetowa to najlepsze działanie marketingowe na rynku. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna oraz miała właściwą konwersję, powinna bez wątpienia być systematycznie dostosowywana do aktualnych trendów tworzenia stron www. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić interesantów ale także negatywnie wpływać na jej widoczność w wyszukiwarce Google. Udostępniona przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać nowoczesny design, właściwą komunikację z kontrahentem i skuteczny content marketing. Wykonamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, w celu odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Działająca już od jakiegoś czasu witryna co pewien okres wymaga jej modernizacji layoutu lub też programistycznej, bardzo istotną rzeczą jest również aktualizacja systemu CMS oraz jej zainstalowanych rozszerzeń. Spowodowane jest to pojawiającymi się trendami, pojawiających się coraz aktualnych technologii, a czasami zwyczajnie błędami programistycznymi. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych która ma za zadanie bieżące prace odnośnie konieczności uaktualnień graficznych i programistycznych witryny www. Nie zwlekaj z decyzją! już dziś skorzystaj z naszej oferty usługi prowadzenia Twojej www powiększając szansę na wzrost Twoich klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a wasza strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga