Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Chełmek

Obszar usług: Chełmek - powiat oświęcimski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm handlowych i usługowych. Solidność wykonania oraz prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na lokalną optymalizację SEO możemy zapewnić skuteczną widzialność firmy w wyszukiwarce i podniesienie skuteczności handlowych.


Handel w internecie to mająca dużo pozytywów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www można uzyskać niemal w każdym miejscu przy użyciu mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla wielu przedsiębiorców staje się dziś widzialność w internecie, otwierając przed nimi nieskończenie wiele możliwości dostania się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, by Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w wyszukiwarkach. Nasza agencja reklamowa uczyni to dla Państwa.


Zdobycie obecności witryny www w sieci www to proces, wymagający specjalnego przygotowania a także wiedzy na temat wykorzystania aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii oraz trendów, a także uwzględniając potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Nasze strony internetowe są w 100% mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do wielkości ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w bardzo łatwy sposób pozwoli na dokonywanie aktualizacji m.in. danych na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny www, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Metoda takiego projektowania, która polega na automatycznym dostosowywaniu się układu portalu www do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej pozycji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja witryny sprawia, że użytkownik od razu odnajdzie potrzebne informacje. Strona www posiada wbudowany system CMS Wordpress do prostej samodzielnej edycji treści lub zdjęć na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu oraz struktury witryny internetowej tak, aby jej treść w sposób czytelny i dogłębny dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując strony www dla naszych kontrahentów, konstruujemy zoptymalizowany pod SEO kod oraz przywiązujemy uwagę do tego, by były wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają ogromny wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania i tworzenia strony. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej branży działasz, stworzymy dla Państwa wzorową stronę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz wyglądu. Dzięki dkstrony wasza firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce internetowej.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chełmek

Nasze agencja internetowa zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których ukończyliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku podstawowych czynników, ten najważniejszy to naturalnie stopień skomplikowania konkretnego projektu. Dokładną wycenę poznasz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Dużo pracy wkładamy w projekt strony www, realizujemy również koncepcje naszych zleceniodawców, jak i specyfikę branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej tworzymy wykorzystując program Adobe Photoshop i jest on oczywiście całkowicie bezpłatny. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki strony, umiejscowienia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania w odpowiedniej technologii AMP, czy też w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS z panelem WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji treści CMS. Wszystkie stworzone strony zakodowane są w zgodzie z obowiązującymi wytycznymi poprawnej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Pozycjoner przeprowadzający audyt strony www już niewiele musi z nią robić, by zdobyć jej wyświetlanie na pierwszej stronie w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć właściwie pracującą firmową stronę www za niewielkie pieniądze. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chełmek

Strona www jest wizytówką Państwa działalności w sieci. Design, treści i użyteczność strony ma duży wpływ na to, jak Twoja firma postrzegana jest przez potencjalnych klientów. Użytkownicy chcą skrócić czas poświęcony na podejmowanie decyzji zakupowej do minimum. Jeśli wasza oferta nie zostanie solidnie przedłożona, to mogą zrezygnować już na starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie osiągniesz wyczekiwanego rezultatu. Skontaktuj się z nami, a dokonamy rzetelnej oceny stanu technicznego i wizualnego waszej strony www oraz przedstawimy właściwą usługę, jak: modernizacja strony www która polega na ulepszeniu i unowocześnieniu jej designu oraz użytkowalności w celu podwyższenia jej wartości, naprawa strony www, w sytuacji gdy witryna www uległa awarii od strony programistycznej lub konieczna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa jak i modernizacja nie zawsze jest opłacalna, czasami lepiej zrobić ją od zera, administracja strony www czyli stała współpraca z naszym zespołem celem wykonywania bieżących aktualizacji strony www. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla normalnego funkcjonowania Twojej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru optymalnej usługi tak, by wasza strona przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chełmek

Strona www to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by przyciągała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając procent kontaktów biznesowych, kontrahentów co przełoży się na wzrost transakcji bądź subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na wypracowanie widoczności na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki Google. Duże znaczenie ma obecnie SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z danego miasta czy regionu. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy nieodpłatny, rzetelny audyt strony internetowej, aby namierzyć wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na pozycję i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy wartościowe, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające właściwą liczbę fraz i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne treści mające wielkie znaczenie dla wyszukiwarek które stworzone są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu otrzymasz kilkadziesiąt unikalnych, niezbędnych dla wyszukiwarek treści.Strony www Chełmek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną wizytówkę firmowej strony w sieci www. Postaramy się by wasza firmowa strona z zyskiem wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony technicznej oraz jej wyglądu, dbamy również o prawidłową optymalizację strony wpływającą na szybkość oraz widoczność w internecie. Projektowanie stron internetowych przez nas poprzedzone jest mnóstwem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych do określonej branży, mających na celu wyeksponować Twoją firmę w sieci www. Tworzona przez nas każda strona internetowa ma na celu w prosty sposób oraz skuteczny przesłać przekaz, który z pewnością dotrze do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego odpowiednio dobrane wyrazy oraz frazy kluczowe. Dzięki naszym działaniom Twoja strona www z całą pewnością pojawi się na czołowych miejscach wyszukiwarki po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z określoną dziedziną. Układ strony www jest uzupełniony dobrej jakości treścią, oraz nie jest przeładowany zbędnymi ozdobnikami i grafikami, co przekłada się na jej poprawną szybkość wczytywania oraz czytelność odbioru. Wartościowe treści SEO zawarte na stronie www są w pełni przejrzyste których celem jest w prosty sposób dotarcie do istotnych informacji, produktów a także usług w celu zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co ważne bierzemy pod uwagę Państwa sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnym świecie odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to jedno z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy i technologie ich tworzenia. A więc aby strona internetowa spełniała zadanie w postaci wysokiej ilości odwiedzin oraz konwersji musi być na bieżąco administrowana. Stara strona www może odstraszać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Udostępniona przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać interesujący design, odpowiednią komunikację z klientem oraz efektywny content marketing. Na podstawie przeprowadzonego przez dkstrony darmowego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio czynności modernizacyjne, których celem jest wyróżnienie Twojej działalności w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona internetowa co pewien czas wymaga jej uaktualnienia layoutu czy też pracy technicznej, bardzo ważną rzeczą jest także uaktualnienie systemu CMS oraz jej zainstalowanych rozszerzeń. Wpływają na to zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się nieustannie uaktualnienia systemów CMS oraz zwyczajnie błędy wynikające od strony kodu. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych która ma za zadanie bieżące działania odnośnie konieczności uaktualnień graficznych i programistycznych witryny internetowej. Warto już dziś zlecić nam prowadzenie strony www, aby mieć pewność poprawnej pracy strony oraz dobrą pozycję w wyszukiwarce. Zapraszamy do współpracy z nami! z pewnością Państwo oraz wasza strona www na tym skorzystają!.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga