Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kunów

Obszar usług: Kunów - powiat ostrowiecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza oferta była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane poprawnie i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do obszaru biznesu oraz grupy końcowej, pod jaką jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kunów

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości serwisy. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo znaczącą pod kątem widzenia Google. Solidnie stworzona i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowych klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kunów

Czy dysponujesz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się zorientować się gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami lepiej wykonać portal www od zera oszczędzając czas i fundusze. Prawie wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy witryny www istotna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kunów

Fundamentem efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości zbędnych kosztów. Bardzo często kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby podnieść jej efektywność oraz pozycję w Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www Kunów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak również sami wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy ponadto przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji strony, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy masz odczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny czas, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zacząć działania. Czasem potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Nieustannie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga