Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ ostrowiecki

Obszar usług: Ostrowiec Świętokrzyski, Bałtów, Bodzechów, Ćmielów, Kunów, Waśniów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza oferta była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest w każdym aspekcie dostosowana do zakresu działalności oraz grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To owocna kompozycja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
ostrowiecki

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania ceny stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Solidnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu większej ilości klientów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
ostrowiecki

Czy użytkujesz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się sprecyzować gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W obszar naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić portal od zera oszczędzając czas oraz pieniądze. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja portalu może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu www ważna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
ostrowiecki

Fundamentem efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość powtórnych środków. Bardzo często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www ostrowiecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak też projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie strony. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy do tego zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji portalu, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc jeśli masz wrażenie, że Państwa strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dogodny czas, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przedsięwziąć działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga