Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Dobczyce

Obszar usług: Dobczyce - powiat myślenicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obrębie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają wymagania określane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie filozofię działania wielu działalności konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Na dodatek, za pomocą działalności w sieci, można osiągnąć o dużo więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzrost widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową stronę tak, by była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony internetowej, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien błyskawicznie zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszych trudności odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Dobczyce

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie, by sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży i charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie również zakodować witrynę w wersji bez CMS. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem zaindeksowania strony w wynikach Google i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty oraz praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Dobczyce

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny darmowy audyt Twojej strony internetowej, a następnie zaoferujemy najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Dobczyce

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy również całkowicie darmowy, dobry audyt strony www która już działa, ułatwiający wybadać wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Następnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Twoja witryna działała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Dobczyce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Państwa działalność w odniesieniu do konkurencji i przyczyni się do odniesienia polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona oraz rzeszy kontrahentów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie www, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają wartość witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, by ich strony www wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już własną witrynę oraz zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona www przestaje pracować należycie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Bez wahania przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu całościową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga