Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ myślenicki

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Myślenice, Dobczyce, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia, Wiśniowa.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im wysoką widoczność z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie metody funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Co więcej, w sieci internetowej, można pozyskać o sporo więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Zwiększenie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji działającą stronę www tak, by była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika projektowania witryny, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien naturalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszych trudności odnaleźć zawarte w niej dane.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony internetowe stworzone są zgodnie z wytycznymi organizacji W3C a także użytkowymi, dzięki czemu o wiele łatwiej jest zdobyć zainteresowanie klientów danym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na określone frazy i słowa kluczowe w Google.

Z szybką widocznością w Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich usprawnień, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, potrzeba Ci czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji i określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, responsywne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Polecamy także skorzystać z formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie, by oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie również zbudować witrynę w wersji bez edycji CSM. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarkach i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a także funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Strona internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny w pełni darmowy audyt waszej witryny internetowej, a kolejnie zaoferujemy najlepsze rozwiązanie!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Oferujemy również zupełnie darmowy, dobry audyt strony www funkcjonującej, ułatwiający odszukać wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. Kolejnie możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, aby Państwa witryna pracowała idealnie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Waszą działalność w odniesieniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona oraz rzeszy użytkowników, do których przewidujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, tak by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą jakość witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i odpowiednią optymalizację www, co doskonale spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej właściwa obsługa, by całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www odnośnie do zmiany szaty graficznej, struktury i łatwości w użyciu. Na bieżąco przeprowadzimy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Pragnąc podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już swoją witrynę i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja witryna internetowa przestaje pracować odpowiednio, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!

Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl