Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Sieraków

Obszar usług: Sieraków - powiat międzychodzki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie pogląd na funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Co więcej, poprzez działalność w sieci, można szybciej zdobyć o wiele więcej odbiorców naszych towarów bądź usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Zwiększenie widoczności w internecie pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych trudności odnaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać klientów, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sieraków

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, responsywne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Zachęcamy również skorzystać z formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie internetowej, by obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę internetową w wersji bez edycji treści. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google oraz znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny a zarazem użyteczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sieraków

Witryna ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny www na najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny bezpłatny audyt waszej witryny internetowej, oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sieraków

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie ważnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie darmowy, solidny audyt strony www która już działa, ułatwiający znaleźć wszystkie błędy które wpływają na jej złą indeksację w Google. Następnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Twoja witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Sieraków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie wykonana strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona www oraz rzeszy klientów, do których pragniemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, tak aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację strony internetowej, co w każdym calu spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby ich strony www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Gdy masz już własną witrynę i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny www oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć doskonale wykonaną firmową witrynę internetową. Ważna jest też profesjonalna obsługa, by wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany szaty graficznej, całokształtu i łatwości w użyciu. Na bieżąco zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga