Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ międzychodzki

Obszar usług: Międzychód, Sieraków, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady wyznaczane przez Google, co gwarantuje im dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie strategię działania wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Co więcej, dzięki internetowi, można szybciej pozyskać o sporo więcej interesantów naszych towarów oraz usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie widoczności w internecie pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę tak, by była wizytówką Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny internetowej, polegająca na samoistnym ułożeniu układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien naturalnie rozpoznać się w jej budowie, i bez najmniejszego kłopotu odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć kontrahentów, potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
międzychodzki

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje efektywne, responsywne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu, i co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by obliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany do branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta możemy także zaprogramować stronę www w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wynikach Google oraz wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a także funkcjonalny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
międzychodzki

Wizytówka strony www ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny darmowy audyt Twojej witryny internetowej, a kolejnie zaproponujemy jak najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
międzychodzki

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatnie, dokładny audyt strony www istniejącej, ułatwiający odnaleźć wszystkie niepoprawności rzutujące na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, tak aby Państwa witryna internetowa działała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Nie zapomnij! Płacisz za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www międzychodzki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji oraz doprowadzi do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona internetowa i grupy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, tak aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają atrakcyjność portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację witryny www, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, ażeby ich witryny www wyróżniały się w pełni działającym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już własną stronę internetową i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować bezawaryjnie, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny www i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, że nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. W przypadku gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę pod kątem zmiany szaty wizualnej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Ekspresowo przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga