Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Różan

Obszar usług: Różan - powiat makowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza usługa była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po przekazaniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest we wszelkim calu dostosowana do obszaru działalności oraz grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Różan

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa czynników. Najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie ważną pod kątem widzenia Google. Starannie wykonana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy także bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści pod postacią: wyświetleń, zgromadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Różan

Czy posiadasz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się określić gdzie jest powód takiej sytuacji. W zakres naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać portal www od nowa zachowując czas oraz finanse. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, że nasza strona najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony www ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Różan

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już we wczesnym etapie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości kolejnych wydatków. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby poprawić jej kondycję i widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem istotnych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Różan

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny należy przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem witryny, a używalnością. Klienci, jak też sami projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. Gdy odnosisz przeczucie, że Państwa strona www nie działa prawidłowo, to nadszedł właściwy czas, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przedsięwziąć działania. Nierzadko jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga