Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ makowski

Tworzenie stron internetowych makowski, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Maków Mazowiecki, Czerwonka, Karniewo, Krasnosielc, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Różan, Rzewnie, Sypniewo, Szelków.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Oferujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza oferta była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna jest w każdym aspekcie dostosowana do niuansów biznesu i grupy końcowej, pod jaką jest tworzona. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
makowski

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Podstawowe z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Poprawnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większych wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
makowski

Czy użytkujesz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wskazać gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować portal www od nowa zaoszczędzając czas i środki pieniężne. Prawie wszystko zależy od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, toteż wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy strony www istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
makowski

Podstawą efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już na samym początku ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości powtórnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z podstawowych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem istotnych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!
Strony www makowski

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem strony, a funkcjonalnością. Klienci, jak też sami projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną rzeczą jest skupienie się na oprawie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. Jeżeli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dogodny moment, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wyszukiwarkach. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator