Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Witnica

Obszar usług: Witnica - powiat gorzowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest w każdym aspekcie dostosowana do specjalności działalności oraz grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kombinacja wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Witnica

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Porządnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy zarówno bez wersji CMS. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Witnica

Czy masz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się określić gdzie jest powód takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować portal www od zera zachowując czas oraz pieniądze. Niemal wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, że nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja portalu może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Witnica

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już na wczesnym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości późniejszych środków. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby podciągnąć jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z podstawowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Witnica

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony internetowej warto szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem, a funkcjonalnością. Kontrahenci, ale także sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemów z zauważeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy oprócz tego przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. A więc w przypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Wasza strona nie działa prawidłowo, to nadszedł właściwy czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga