Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kostrzyn nad Odrą

Obszar usług: Kostrzyn nad Odrą - powiat gorzowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce gdyż są projektowane solidnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas praca jest w każdym calu dostosowana do tematyki branży oraz grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kostrzyn nad Odrą

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości wizytówki stron. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania wartości stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze wykonana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych partnerów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kostrzyn nad Odrą

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy dokonać analizy gdzie jest przyczyna problemu. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować witrynę od nowa zachowując czas i fundusze. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza witryna zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa portalu może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kostrzyn nad Odrą

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich projektowania, aby uniknąć w przyszłości następnych nakładów pieniężnych. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby podciągnąć jej efektywność oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z kluczowych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Kostrzyn nad Odrą

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu warto szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a użytkowością. Kontrahenci, a również wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemu z ustaleniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji witryny www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. Jeśli odnosisz odczucie, że Wasza witryna www nie działa właściwie, to nadszedł dobry czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa rozpocząć działania. Często jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga