Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Woźniki

Obszar usług: Woźniki - powiat lubliniecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza propozycja była stale aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane poprawnie i zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie dobrana do gałęzi branży i grupy finalnej, dla której jest opracowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To owocna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Woźniki

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą zasadniczo istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Porządnie wykonana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy też bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści pod postacią: większej liczby odsłon, pozyskaniu dodatkowych partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Woźniki

Czy posiadasz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wgłębić się gdzie jest powód niepowodzenia. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej zrobić portal www od podstaw zaoszczędzając czas i środki. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja stron może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Woźniki

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już z początku ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości następnych kosztów. Często klienci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej efektywność i widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Woźniki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu warto szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale również wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć trudności z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci do tego skupiają się na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. Gdy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł odpowiedni moment, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Często bywa tak że konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Rozsądnie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga