Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ lubliniecki

Tworzenie stron internetowych lubliniecki, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Lubliniec, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków, Woźniki.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Projektujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była stale udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.Dostosowaną funkcjonalnie

Projektowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.Z szybką widocznością w Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w Google gdyż są projektowane fachowo i zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie dobrana do zakresu działalności i grupy finalnej, dla której jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
lubliniecki

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu czynników. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego oszacowania ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Dobrze zakodowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy także bez wersji CMS. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń, sprowadzeniu większej ilości klientów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
lubliniecki

Czy użytkujesz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy sprecyzować gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Czasami o wiele prościej zrobić witrynę www od podstaw oszczędzając czas i środki. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, że nasza www po prostu się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryn może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony ważna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
lubliniecki

Podstawą efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości następnych środków pieniężnych. Bardzo często klienci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby ulepszyć jej efektywność i pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się!
Strony www lubliniecki

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Podczas projektowania portalu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem strony, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a także sami projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy ponadto koncentrują się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. Więc jeżeli odnosisz odczucie, że Państwa witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł idealny okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przedsięwziąć działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często bywa tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Bardzo dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator