Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Mszana Dolna

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Mszana Dolna - powiat limanowski.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarki, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję na tle konkurencji.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie pogląd na działania wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Ponadto, dzięki internetowi, można szybciej osiągnąć o sporo więcej interesantów naszych produktów bądź usług.


Już od dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Wzrost aktywności w internecie pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę internetową tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia tworzenia serwisu www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez trudu wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Profesjonalną i nowoczesną

Witryny www wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi a także użytkowymi, dzięki czemu o wiele prościej jest uzyskać zainteresowanie klientów poszukiwanym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie usprawnienie witryny, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć kontrahentów, potrzeba Ci więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Prosimy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, by sprecyzować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży i specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta możemy także zaprogramować witrynę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wynikach Google i znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, czytelny a także praktyczny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Skontaktuj się!
Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Strona www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości i umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w panelu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy darmowy audyt Państwa strony www, a następnie możemy zaoferować jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już w początkowym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy także w 100% bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już działa, pozwalający zidentyfikować wszelakie błędy wpływające na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, aby wasza strona www działała skutecznie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, budujących bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji i doprowadzi do odniesienia sukcesu w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona www i grupy odbiorców, do których przewidujemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura i kolorystyka zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i profesjonalną optymalizację www, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać znakomicie stworzoną firmową stronę internetową. Ważna jest też właściwa obsługa, by całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Jak tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, całokształtu i łatwości w użyciu. Bez wahania zrealizujemy różne naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

By nie zostać w tyle za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, by ich strony www były w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną stronę oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona przestaje funkcjonować odpowiednio, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny www oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!

Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!

Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl