Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ limanowski

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obszarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania stawiane przez Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie filozofię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, przy pomocy internetu, można zdobyć o sporo więcej odbiorców naszych towarów bądź usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika tworzenia serwisu www, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszego kłopotu odnaleźć zawarte w niej dane.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony internetowe zaprojektowane są zgodnie z wysokimi standardami jakościowymi i użytkowymi, dzięki czemu o wiele łatwiej jest zdobyć zainteresowanie klientów poszukiwanymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie uskutecznienie strony, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na wybrane frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Z szybką widocznością w Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, mobilne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu skomplikowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Prosimy także skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby wyliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zakodować witrynę w wersji systemu CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą zaindeksowania strony w Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a również funkcjonalny serwis www dostosowany do zakresu Twojej firmy. Zadzwoń teraz!
Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Witryna internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy także zupełnie darmowy, dokładny audyt strony www funkcjonującej, pozwalający odszukać wszystkie nieprawidłowości które wpływają na jej słabą indeksację w Google. W następnej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak aby Państwa strona internetowa działała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Co ważne! Płacisz tylko raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Sumiennie utworzona strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie sukcesu w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna spełniać dana strona i grupy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. Po czym ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają atrakcyjność strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację www, co w każdym calu spełnia wszelkie wymagania algorytmów Google.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Zapewne zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać znakomicie stworzoną firmową witrynę www. Ważna jest też odpowiednia obsługa, aby całość stale sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i właściwości. Ekspresowo wykonamy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Żeby nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby tylko ich witryny www były w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już swoją stronę internetową i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona przestaje działać właściwie, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!

Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl