Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Łeba

Obszar usług: Łeba - powiat lęborski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obrębie. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen filozofię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, za pomocą działalności w sieci, można szybciej zdobyć o sporo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Zwiększenie aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy aktualną stronę tak, by była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny, polegająca na samoistnym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotu odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych usprawnień, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łeba

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, mobilne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary skomplikowania projektu, i co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, by obliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy również zbudować stronę internetową w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wynikach Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny i praktyczny serwis www dopasowany do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łeba

Wizytówka strony w internecie posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łeba

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Oferujemy także zupełnie bezpłatny, dokładny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający zlokalizować wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej złą indeksację w Google. W następnej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa witryna www funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się artykułów, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Łeba

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność na tle konkurencji oraz sprawi odniesienie wyższych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana strona internetowa i grupy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą i odpowiednią optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, by ich strony www wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną stronę i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować należycie, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość ciągle sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę www w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, rozłożenia i funkcjonalności. Bez wahania przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga