Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ lęborski

Obszar usług: Lębork, Łeba, Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im wysoką widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie metody działania wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Notabene, przy pomocy internetu, można szybciej pozyskać o sporo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Podniesienie aktywności w internecie pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron internetowych, polegająca na automatycznym dopasowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej konstrukcji, i bez problemu odczytać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie usprawnienie strony www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona www jest czytelna, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, na pewno potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
lęborski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Sugerujemy także skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie www, by wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy także zaprogramować stronę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w wynikach Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny oraz funkcjonalny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
lęborski

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
lęborski

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy również bezpłatnie, dobry audyt strony www istniejącej, ułatwiający wybadać wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w Google. Kolejnie przechodzimy do konkretnych rozwiązań, aby wasza strona firmowa działała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, wspomagające extra zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www lęborski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność względem konkurencji oraz sprawi odniesienie znacznych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki musi spełniać dana witryna oraz grupy kontrahentów, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, tak aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę i należytą optymalizację www, co doskonale spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby tylko ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już własną stronę oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać doskonale wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i właściwości. Na bieżąco dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga