Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Prabuty

Obszar usług: Prabuty - powiat kwidzyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im wysoką widoczność wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie strategię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Na dodatek, za pomocą działalności w sieci, można szybciej zdobyć o wiele więcej klientów naszych towarów a także usług.


Już dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu www, polegająca na automatycznym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien naturalnie zorientować się w jej schemacie, oraz bez najmniejszego kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Prabuty

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, responsywne oraz schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by wyliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dostosowany do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta możemy również zbudować witrynę w wersji bez CMS. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wynikach Google i niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny i użyteczny serwis www dostosowany do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Prabuty

Strona www ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Prabuty

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo ważnym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie darmowy, solidny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający odszukać wszystkie niepoprawności rzutujące na jej słabą indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa strona www była skuteczna. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych tekstów, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Prabuty

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i spowoduje odniesienie lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona oraz grupy użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, tak aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają jakość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i należytą optymalizację witryny, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby tylko ich strony internetowe wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją stronę oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna przestaje funkcjonować należycie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny www i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej profesjonalna obsługa, by wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. W przypadku gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę odnośnie do zmiany oprawy graficznej, formy i łatwości w użyciu. Niezwłocznie zrealizujemy różne naprawy, zapewniając docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga