Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ kwidzyński

Obszar usług: Kwidzyn, Gardeja, Prabuty, Ryjewo, Sadlinki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają standardy określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie metody działania wielu działalności konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Na dodatek, poprzez działalność w sieci, można szybciej pozyskać o dużo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Zwiększenie aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy działającą witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron internetowych, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej schemacie, i bez najmniejszych kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy lub wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
kwidzyński

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, responsywne oraz przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania usługi, i co za tym idzie, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Warto także skorzystać z formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby obliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie również zbudować witrynę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem efektu widoczności strony w wynikach Google i ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, czytelny oraz użyteczny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
kwidzyński

Strona internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dogłębny darmowy audyt Państwa strony www, i możemy zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
kwidzyński

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo koniecznym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na początkowym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy również zupełnie bezpłatny, profesjonalny audyt strony www istniejącej, pozwalający wyszukać wszystkie nieprawidłowości mające wpływ na jej słabą indeksację w Google. W dalszej kolejności możemy przejść do optymalnych rozwiązań, aby Państwa witryna www działała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na stronę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się treści, budujących dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www kwidzyński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo stworzona strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji i doprowadzi do odniesienia wyższych pozycji w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana witryna oraz grona odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają zalety estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i odpowiednią optymalizację strony, co całkiem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, aby ich witryny www wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witryną www oraz zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona przestaje pracować bezawaryjnie, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, by całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty graficznej, struktury i użyteczności. Ekspresowo dokonamy różne naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga