Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Solec Kujawski

Obszar usług: Solec Kujawski - powiat bydgoski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksu Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu dobrana do sfery działalności i grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Solec Kujawski

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa czynników. Podstawowe z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego podania ceny stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Poprawnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy także bez wersji z edycją treści. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Solec Kujawski

Czy masz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy zorientować się gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić witrynę www od zera zachowując czas i środki. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy strony ważna jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Solec Kujawski

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już z początku jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości następnych kosztów. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby ulepszyć jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Solec Kujawski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu warto w szczególności zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Klienci, jak również sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci ponadto skupiają się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc jeśli masz wrażenie, że Twoja strona www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł najlepszy czas, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Często potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Dobrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga