Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Koronowo

Obszar usług: Koronowo - powiat bydgoski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była stale dopracowywana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona jest w każdym aspekcie dobrana do zakresu branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To efektywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Koronowo

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości strony. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Te najważniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy też bez wersji CMS. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: wyświetleń, pozyskaniu dodatkowych klientów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Koronowo

Czy posiadasz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się sprecyzować gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele lepiej wykonać portal od nowa zachowując czas oraz środki. Prawie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, że nasza www się po prostu postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Koronowo

Podstawą efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej tworzenia, aby zapobiec na przyszłość kolejnych wydatków. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba zmienić aby poprawić jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Koronowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony www należy w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a funkcjonalnością. Kontrahenci, jak też sami projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotów z określeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy ponadto skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy odnosisz odczucie, że Twoja witryna nie działa właściwie, to przyszedł idealny moment, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Czasem potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga